» » عارف - شب یلدای ب وسیدن/...و خدا عشق را افرید
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1335 mb. | FLAC 1152 mb. | WMA: 1392 mb.
Funk & Soul / Pop music / Folk & Country

عارف - شب یلدای ب وسیدن/...و خدا عشق را افرید album mp3

عارف - شب یلدای ب وسیدن/...و خدا عشق را افرید album mp3

Performer: عارف
Title: شب یلدای ب وسیدن/...و خدا عشق را افرید
Rating: 4.4
Votes: 322
Other formats: XM APE AC3 DMF MPC RA MP2

ب یلدای بوسیدن and 1 mor. ارف - بهترین ترانهایش ۴ ‎(LP, Comp). خدا عشق را افرید ‎(7").

و خداوند عشق را آفرید‎. و اما عشق این واژه بی نهایت عشق واژه ایست که همگان در هنگام انکار آن خود گرفتارش هستند پس تا شقایق هست زندگی بایید کرد‎. ردی شبی را در خانه ای روستایی می گذراند پنجره های اتاق باز نمی شد. نیمه شب احساس خفگی کرد و در تاریکی به سوی پنجره رفت اما نمی توانست آن را باز کند. ا مشت به شیشه پنجره کوبید، هجوم هوای تازه را احساس کرد و سراسر شب را راحت خوابید صبح روز بعد فهمید که شیشه کمد کتابخانه را شکسته است و همه شب، پنجره بسته بوده است. 

لی متاسفانه 3 کشته و 27 زخمی را درنورنید. ادثه در تهران - 12/03/1393. ن از آدمهایِ دو رو و دروغگو متنفرم. شق دروغي بود ك در تمام اين سالها باورش داشتم چ تاوان سنگيني داشت همين اشتباه كوچك Atefeh Varmaziyar. ب یلدای همگی مبارک باشه <3.

کر خدا ترجمه در فرهنگ لغت فارسی - انگلیسی در Glosbe ، دیکشنری آنلاین ، رایگان است. نگاهی به کلمات و عبارات milions به همه زبان ها اس. fa و شکر خدا که دلایل و مدارک بسیار زیادتری از آنچه هرگز موجود میتواند باشد لازم استتا من بتوانم قبول کنم که امپراتور رومی تیبریوس مثل ژرژ پنجمپادشاه انگلستان سلطانی بیعیب بوده است. MIZAN.

تن آهنگ شب یلدای بوسیدن از عارف. دکلمه) من اینجا در کنار صخره ای هستم که روی آن نوشتی تا ابد با تو هستم ولی اکنون که باد و باران آن را پاک کرده. ز تو ای دریا ندارم شاهدی جز تو و آن مرد قایقران که میخواند هم اکنون (ترانه) صدای موج سرگردان صدای مرد قایقران صدای بوسه بارون و هر موجی گلی خودرو شبی از بوسه ها رنگین شب فرهاد ، شب شیرین دو چشم پر تماشایی چه آوازی ، چه دریایی شب یلدای بوسیدن و من با تو و تو با من. شب دیگر شب غمها تو دور از من و من تنها شب از گریه و شیون نه من با تو نه تو با من نه من با تو نه تو با من نه من با تـو ترانه سرا : پرویز وکیلی.

پاییز را که آهسته در پنجره من وارد می‌شود. گونه خواهد بود که نزدیک آتش بنشینم. از طریق عشق ابدی عشق را دوست دارم. اگر خدا یاری کند، من بعد از مرگ بیشتر از پیش با تو خواهم بود. ❤❤❤❤❤. ر تمام شب و در تمام طول روز، امیدوارم که تو تندرست باشی. ن همیشه به تو فکر می‌کنم، و آرزو می‌کنم که تو هم به من فکر کنی.

ا عشق را می پذیریم، ما فکر می کنیم که لایق آن هستیم. When you left me behind you set me free. نگامی که من را پشت سر می گذاری من را آزاد می کنی. Close your eyes and free your mind. شمانت را ببند و ذهنت را آزاد کن. There is a change for the hearing of my heart. ک شانس برای شنیدن صدای قلب من وجود دارد. رای هر شب تاریکی یک روز روشن وجود دارد. In the beginning, God created the heavens and the earth. ر ابتدا، خدا آسمان ها و زمین را آفرید. Don’t dream your life, live your dream. ندگی ات را تصور نکن، رویایت را زندگی کن.

Tracklist Hide Credits

A شب یلدای ب وسیدن
Composed By – جمشید زندیLyrics By – پرویز وکیلی
B و خدا عشق را افرید...
Composed By – جمشید زندیLyrics By – کریم محمودی


2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved