» » Yaşar Özel - Ağlar Gezerim / Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1533 mb. | FLAC 1483 mb. | WMA: 1438 mb.
Folk & Country

Yaşar Özel - Ağlar Gezerim / Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni album mp3

Yaşar Özel - Ağlar Gezerim / Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni album mp3

Performer: Yaşar Özel
Title: Ağlar Gezerim / Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni
Released: 1972
Rating: 4.9
Votes: 746
Other formats: XM RA WAV TTA MIDI MP3 AC3

Ağlar Gezerim - Yaşar Özel. Открывайте новую музыку каждый день. Лента с персональными рекомендациями и музыкальными новинками, радио, подборки на любой вкус, удобное управление своей коллекцией. Миллионы композиций бесплатно и в хорошем качестве.

Ağlar Gezerim (Selim Aru - Alaeddin Yavaşça) Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni (Ümit Yaşar Oğuzcan-Rüştü Şardağ).

Album · 1974 · 12 Songs. 4. Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni. 5. Meyhanelerde Akşam. 6. Sana Nasıl Susamışım. 9. Sensiz Geçen Ne Baharın Ne Yazın. 10. Artık Bu Solan Bahçede.

Album · 2015 · 2 Songs. 2. Released: May 7, 2015. 2015 Odeon Müzik Yapımcılık. See All. Odeon Yılları (Türk Sanat Müziği Serisi).

2. Odeon Yılları, Vol. 3 (Türk Sanat Müziği Serisi). Yaşar Özel, Vol. Sevgim, Nostalji. Arıyı Çiçekte Dalda Severim. Listen to Ağlar Gezerim now. Listen to Ağlar Gezerim in full in the this site app.

LyricsBu Kadar Yürekten Çağırma Beni. Written by: Umit Yasar Oguzcan. Bir gece ansızın gelebilirim Beni bekliyorsan, uyumamışsan Sevinçten kapında ölebilirim Beni bekliyorsan, uyumamışsan Sevinçten kapında ölebilirim Bir gece ansızın gelebilirim Bir gece ansızın gelebilirim Belki de hayata yeni başlarım İçimde küllenen kor alevlenir Bakarsın hiç gitmem kölen olurum Belki de seversin beni kim bilir Bakarsın hiç gitmem kölen olurum Belki de seversin beni kim bilir Kal dersen, dağlarca severim seni Bir deniz olurum. ayaklarında Kal dersen, dağlarca severim seni Bir deniz olurum ayaklarında Aşk bu özleyiş bu, hiç belli olmaz Kalbim duruverir dudaklarında  . More lyrics from the album.

Popularity: %0. %0. Listening: 3 listened. Downloading: 0 downloaded. Yaşar Özel belongs to the artist Aldattın Beni Zalim you can listen to music and download it for free. Bu kadar yürekten çağırma beni(Bir gece ansızın gelebilirim)-Yaşar ÖZELAsuman Kertmen. Yaşar ÖZEL-Seni Ne Çok Sevdiğimi Söylesem De Bilemezsin (BAYATİ)R.

Lot Number: 85 Yerli 45'Lik Plak. Bu kadar yürekten çağirma beni/ağlar gezerim. Plak 8. Current Price: 5 TL.

Lot Number: 35 45'Lik Plak. Ağlar gezerim/bu kadar yürekten çağirma beni. Plak 7. Current Price: 9 TL.

Yaşar Özel - Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni (Official Audio).

Tracklist

A Ağlar Gezerim 3:17
B Bu Kadar Yürekten Çağırma Beni 3:46
2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved