» » Ali Ercan - Adaletin Bu Mu Dünya/Bir Rüya Gördüm
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1467 mb. | FLAC 1299 mb. | WMA: 1949 mb.
Folk & Country

Ali Ercan - Adaletin Bu Mu Dünya/Bir Rüya Gördüm album mp3

Ali Ercan - Adaletin Bu Mu Dünya/Bir Rüya Gördüm album mp3

Performer: Ali Ercan
Title: Adaletin Bu Mu Dünya/Bir Rüya Gördüm
Country: Turkey
Rating: 4.4
Votes: 840
Other formats: MPC MP1 AUD WAV FLAC VQF AA

Adaletin Bu Mu Dünya (English translation). Artist: Selda Bağcan. Song: Adaletin Bu Mu Dünya 4 translations. Adaletin Bu Mu Dünya. More translations of "Adaletin Bu Mu Dünya".

Adaletin Bu Mu Dünya. Album: Senin İçin Değer, 2018. Senin için değer (2018, dokuz sekiz müzik). Adaletin bu mu dünya Ne yar verdin ne mal dünya Kötülerinsin sen dünya İyileri öldüren dünya. Ne insanlar gelip geçti kapından Memnun gelip giden var mı yolundan Kimi fakir kimi ayrılmış yarinden. Kimi Mecnun gibi dağda dolaşır Kimisi de ölüm yok gibi çalışır Kimi meteliksiz kimi milyonlara karışır.

Lyrics for Adaletin Bu Mu Dünya by Koray Avcı. LyricsAdaletin Bu Mu Dünya. Written by: ali ercan. Last update on: July 24, 2018.

1. 2. Bir Kız Bana Emmi Dedi. Listen to Adaletin Bu Mu Dünya now. Listen to Adaletin Bu Mu Dünya in full in the this site app. Play on this site.

Ali Ercan - Banada Bir Kız Yaz, Ali ercan insanlar dogarken aglar. plak, ali ercan benim anam (23). wmv, Ali Avaz - Selamın Aleykum, Ali Ercan Telli sazdir bunun ad. Ali Ercan Beni Yakma Gel Sevgilim, Ali ERCAN - İntizar(plak), Ali Sultan - Daglara Komşu Oldum, ALİ ERCAN - YER YÜZÜNE GÜNEŞ DOĞDU, ALİ ERCAN NE OĞLUNA GÜVEN NE KIZINA, ALİ ERCAN Özür Dilemiyorum Senden, ALİ ERCAN - TURNAM GİDERSENİZ, Ali Ercan - Zeynep'im, Ali Ercan - Eski Muhabbet, ALİ ERCAN - ADALETİN BU MU DÜNYA, ALİ ERCAN KİMİN OLURSAN OL DÜNYA, Ali Ercan kaderim kötüymüs, Ercanlar - Karı Koca Kavgası -1, ali ercan kiz. Leone Island wonder boy Witty Boy prepares to drop album, could take Uganda by storm in New Year.

Tracklist

Adaletin Bu Mu Dünya
Bir Rüya Gördüm

Versions

Category Artist Title (Format) Label Category Country Year
17 Ali Ercan Adaletin Bu Mu Dünya/Bir Rüya Gördüm ‎(7") Ercan Müzik 17 Turkey Unknown
17 Ali Ercan Adalentin Bumu Dünya / Bir Rüya Gördüh ‎(7") Ercan 17 Turkey Unknown
2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved