» » Hande Yener - Kibir (Yanmam Lazım)
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1514 mb. | FLAC 1921 mb. | WMA: 1162 mb.
Electronic music

Hande Yener - Kibir (Yanmam Lazım) album mp3

Hande Yener - Kibir (Yanmam Lazım) album mp3

Performer: Hande Yener
Title: Kibir (Yanmam Lazım)
Released: 2007
Style: House, Electro
Rating: 4.7
Votes: 734
Other formats: MP3 AHX FLAC VOC MOD MP3 VOX

Kibir (Yanmam Lazim). Overview (current section). kalbe ben. Ayşe Hatun Önal.

Kibir (Yanmam Lazım). Popularity: %36. %36. Listening: 2 listened. Downloading: 0 downloaded. Album: Nasıl Delirdim. Hande Yener belongs to the artist Kibir (Yanmam Lazım) you can listen to music and download it for free.

play) (pause) (download) (fb) (vk) (tw). Hande Yener Kibir (Remix). 15 hande yener kibir (dj 15 hande yener kibir (dj. 04:24. play) (pause) (download) (fb) (vk) (tw). Harcadım hırpaladım çok Çok zarar verdim Beni affet. nsan tuhaf ne hoyrat Ne şaheser ve nasıl ilkel hayret. Kibir bir canavar gibi Bekliyor pusuda Tıpkı bir volkan gibi uykusuda Kalbini kurban veriyor Sen aşkın talibi o galibi Olmaya tutkun yok korkusuda Ki tek bir hayat var biliyor. Yan yan yan yanmam lazım Daha yol almam lazım Kendimden caymam lazım Zor.

See All. Lyrics: Kibir. Harcadım, hırpaladım çok Çok zarar verdim, beni affet İnsan tuhaf, ne hoyrat Ne şaheser ve nasıl ilkel hayret. Kibir bir canavar gibi bekliyor pusuda Tıpkı bir volkan gibi uykusu da, kalbini kurban veriyor Sen aşkın talibi o galibi olmaya tutkun, yok korkusu da Ki tek bir hayat var biliyor. Yan yan yan yanmam lazım Daha yol almam lazım Kendimden caymam lazım, zor! Yan yan yan yanmam lazım Daha yol almam lazım Kendimden caymam lazım, zor! Harcadım, hırpaladım çok Çok zarar verdim, beni affet İnsan tuhaf, ne hoyrat Ne şaheser ve nasıl ilkel hayret.

hande yener sebastian parody with english subtitles. gta san andreas armenian mod gameplay. закрытый бета тест новой карты в pubg. Hande Yener-Kibir (Yanmam Lazım) Hande Yener Tube.

Tracklist Hide Credits

1 Kibir (Yanmam Lazım)
Arranged By – Erol TemizelWritten-By – Sezen Aksu
2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved