» » Fettah Can - Yalanlar Cumhuriyeti
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1599 mb. | FLAC 1300 mb. | WMA: 1319 mb.
Pop music

Fettah Can - Yalanlar Cumhuriyeti album mp3

Fettah Can - Yalanlar Cumhuriyeti album mp3

Performer: Fettah Can
Title: Yalanlar Cumhuriyeti
Released: 2013
Rating: 4.1
Votes: 569
Other formats: DXD AHX DMF RA MMF DTS WMA

Fettah Can . Album: Yalanlar Cumhuriyeti. Yalanlar Cumhuriyeti Fettah Can.

Album · 2013 · 10 Songs. World. More By Fettah Can. Songs.

Fettah Can - Yalanlar Cumhuriyeti. Vadesi doldu seni beklerken ümitlerimin En vazgeçilmezi olmuşsun sevdiklerimin. Dile kolay ne yapsam Geçmek bilmez hayallerimin Kapandım odalara Seni bekledim de bekledim. Hani bi gelsen Taş mı olurdun be mübarek Bir ara bir sor hatırım varsa Aşk öldü ölecek. Sen iyi ol zaten ben en kötü olurum Yalanlar cumhuriyetinde Kendime bir yer bulurum. Hep sen iyi ol zaten ben en kötü olurum Yalanlar cumhuriyetinde Kendime bir yer bulurum. Söz : Cansu Kurtcu Müzik:Fettah Can, Cansu Kurtcu Düzenleme:Fettah Can Yönetmen:Burak Ertaş.

Fettah Can, İstanbul.

Request an album send to friend. Fettah Can. Yalanlar Cumhuriyeti (2013). Fettah Can - Yalanlar Cumhuriyeti. Yalanlar Cumhuriyeti Albüm son derece başarılı olmuş. 2 5. Nice music Fettah can. 0. 1. Yalanlar Cumhuriyeti.

Yalanlar Cumhuriyeti - Fettah Can. Discover new music every day. Personalized feed with recommendations and new music, radio, curated playlists for every taste, easy management of your music library.

Fettah Can - Yalanlar Cumhuriyeti adlı albümü hızlı ve ücretsiz indir/download. Kolayca, ücretsiz ve bedava albüm dinle/listen. Fettah Can belongs to the artist Yalanlar Cumhuriyeti All the music in the album named below. You can download and listen to the music you want.

Yalanlar cumhuriyetinde kendime bir yer bulurum Kendime bir yer bulurum Hep sen iyi ol zaten ben en kötü olurum Yalanlar cumhuriyetinde kendime bir yer bulurum Kendime bir yer bulurum x2. Time is up for my hopes while waiting for you You’ve became the essential one among my beloveds, Easier said than done, and essential part of my everlasting dreams. If you care for me, just ask one more time; the love is about to die. You always be good, I am willing to be the worst. I can find a place for myself in the Republic of Lies. I can find a place for myself in the Republic of Lies, I can find a place.

Tracklist

1 Yalanlar Cumhuriyeti
2 Yangın Kızılı
3 Kalp Ağrısı
4 Yonca Bahçesi
5 Özledim
6 Söz
7 Eskiden Olsa
8 Son Gülen İyi Güler
9 Solan Çiçekler
10 Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim
2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved