» » شماعی‌زاده - اسم تو / غریب آشنا
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1558 mb. | FLAC 1720 mb. | WMA: 1715 mb.
Pop music / Folk & Country

شماعی‌زاده - اسم تو / غریب آشنا album mp3

شماعی‌زاده - اسم تو / غریب آشنا album mp3

Performer: شماعی‌زاده
Title: اسم تو / غریب آشنا
Rating: 4.3
Votes: 982
Other formats: DXD APE AU VQF MMF AC3 DMF

او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند اگر هیچکس نیست، خدا که هست  . PagesMediaBooks & MagazinesBookاون که تو شهرش غریبه با یه عالم اشنا. English (US) · Suomi · Svenska · Español · Português (Brasil). Information about Page Insights Data.

و از شهر غریب بی نشونی اومدی تو با اسب سفید مهربونی اومدی تو از دشتای دور و جاده های پر غبار برای هم صدایی ، هم زبونی اومدی. و از راه می رسی پر از گرد و غبار تمومه انتظار ، میاد همرات بهار چه خوبه دیدنت ، چه خوبه موندنت چه خوبه پاک کنم غبارو از تنت. غریب آشنا ، دوستت دارم بیا منو همرات ببر به شهر قصه ها بگیر دست منو تو اون دستا. ه خوبه سقفمون یکی باشه با هم بمونم منتظر تا برگردی پیشم تو زندونم با تو من آزادم. و از شهر غریب بی نشونی اومدی تو با اسب سفید مهربونی اومدی تو از دشتای دور و جاده های پرغبار برای هم صدایی ، هم زبونی اومدی. How nice is our roof is one with each other I'm waiting for you to come back I'm in prison with you, I'm free.

Gharib-e ashena غریبِ آشنا. و از شهر غریب بی نشونی اومدی تو با اسب سفید مهربونی اومدی تو از دشتای دور و جاده های پر غبار برای هم صدایی ، هم زبونی اومدی. و از شهر غریب بی نشونی اومدی تو با اسب سفید مهربونی اومدی تو از دشتای دور و جاده های پرغبار برای هم صدایی ، هم زبونی اومدی

Tracklist

A اسم تو
B غریب آشنا

Credits

  • Arranged By – واروژان
  • Composed By – حسن شماعی‌زاده
  • Lyrics By – اردلان سرفراز
  • Vocals – شماعی‌زاده*

Notes

The song titles transliterated are: "Esm-e To / Gharib-e Ashna"
2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved