» » Smilers - Mõistus On Kadunud
dawnklehrbooks
full-dateMP3 1284 mb. | FLAC 1785 mb. | WMA: 1965 mb.
Rock

Smilers - Mõistus On Kadunud album mp3

Smilers - Mõistus On Kadunud album mp3

Performer: Smilers
Title: Mõistus On Kadunud
Country: Estonia
Released: 1998
Rating: 4.4
Votes: 846
Other formats: WMA VQF VOX ADX FLAC MOD RA

Mõistus on kadunud is the second album by Estonian rock band Smilers to be released in Estonia. Tantsin sinuga taevas" is one of their most famous songs. The cover is a reference to the song "Smilers'i planeet" and features a Mir. All songs written by Hendrik Sal-Saller, except where noted. Sinu küljes kinni" - 4:11. Mõistus on kadunud" - 3:04. Tantsin sinuga taevas" dancing with you in the sky] - 3:42. Smilers'i planeet" - 3:54.

Album: Mõistus on kadunud. Translations: English. Suhe meil sujub ja muidu on hea. Ainult ühe asja pärast piinlama pean. Vaja oleks vähe süvendada me tutvust. Teisi ei taha ja kui sinu käest ei saa. Panen Raekoja platsis ennast põlema. Mõistus on kadunud ja süda on puru. Käin nagu kass ümber tulise pudru. Anna mulle klaasitäis või kaks parem veel.

This album has an average beat per minute of 149 BPM (slowest/fastest tempos: 137/164 BPM). See its BPM profile at the bottom of the page. Tracklist Mõistus on kadunud. BPM Profile Mõistus on kadunud. Album starts at 164BPM, ends at BPM (-164), with tempos within the -BPM range. Try refreshing the page if dots are missing). Recent albums by Smilers. Jalgpall on parem kui sex. 2001. Suure surmaga läbi elu.

Smilers ‎– Mõistus On Kadunud. Label: Hitivabrik ‎– HFCD009. 2. Mõistus On Kadunud. 3. Tantsin Sinuga Taevas. 4. Smilers'i Planeet. 6. Aega Parajaks Teen. 7. Ära Viska Mind Ära.

Mõistus on kadunud is the second album by Estonian rock band Smilers to be released in Estonia. Track listing.

Live Unplugged (Smilers album). Live Unplugged is an unplugged album by Estonian rock band Smilers. It features both a CD and a DVD. "Olen kuul" (from Olen kuul). Sinu süles" (from Jalgpall on parem kui sex). Mõistus on kadunud" (from Mõistus on kadunud). Rikutud süda" (from Suure surmaga läbi elu). Tantsin sinuga taevas" dancing in the sky with you] (from Mõistus on kadunud).

Moistus On Kadunud ukulele chords. Tuning: G C E A. Author Unregistered. Chorus: Mõistus on kadunud ja süda on puru Käin nagu kass ümber tulise pudru Anna mulle klaasitäis või kaks parem veel Oma armastuse allika veest. Ostes sulle pesu ja sukki ja vöid. Ja poodidest igasugu vigureid. Hankisin filmi Made In Germany. Ja Antonio Banderase plakati. Närvid on läbi ja otsas on raha. Aga sina oled ikka külm nagu kala. Enam ei tea mida tegema peaks. Nahast poen välja baby et sind saaks.

Tracklist

A1 Sinu Küljes Kinni
A2 Mõistus On Kadunud
A3 Tantsin Sinuga Taevas
A4 Smilers'i Planeet
A5 Saame Õnnelikuks
A6 Aega Parajaks Teen
B1 Ära Viska Mind Ära
B2 ...Ja Teeb Oma Nippe (Return Of Mr Love)
B3 Nagu Hunt
B4 Kolmteist Ja Reede
B5 Jäta Mind Rahule
B6 Las Jääb Nii

Barcode and Other Identifiers

  • Barcode: 4740156001228

Other versions

Category Artist Title (Format) Label Category Country Year
HFCD009 Smilers Mõistus On Kadunud ‎(CD, Album) Hitivabrik HFCD009 Estonia 1998
none Smilers Mõistus On Kadunud ‎(CD, Album, RE) Bulldozer , ELVIS none Estonia 2003
2016-2019 © album.dawnklehrbooks.com
All rights reserved